F.Bahçe’de hem teknik heyet hem de oyuncular son ana kadar ellerinden geleni yapacaklarını düşünürken, Galatasaray derbisi için geri sayım sürüyor. Sarı-kırmızılılarda bayram havası eserken, sarı-lacivertlilerde sorunlar katlanarak büyüyor.
Nilüfer Uluslararası Spor Şenlikleri’nde eskrim, squash, futbol, badminton ile plaj voleybolu heyecanı yaşandı. Dostluk içinde geçen karşılaşmalar sonunda dereceye giren sporcular kupa ve madalyalarını aldı.